Entrepreneur Start Start Up Career  - geralt / Pixabay

Jak napsat životopis? Vzor vám s tím pomůže

Potřebujete-li poradit jak napsat životopis, jste na správném místě. Váš životopis a to jak ho napíšete, má velký vliv na to, jestli se Vám podaří získat zaměstnání, o které stojíte. Životopis byste rozhodně neměli podcenit. Jak by měl vypadat správný životopis v roce 2011?

Jak napsat životopis – použijte strukturovaný životopis

Pokud si pod pojmem životopis představíte několikastránkovou slohovou práci tak jste úplně vedle. Podobný životopis se uplatní právě jako slohová práce na jako součást vašich pamětí až se je v důchodu rozhodnete napsat. Jak tedy napsat životopis při shánění zaměstnání?

Životopis musí být strukturovaný.

Jeho délka by neměla překročit jednu nebo maximálně dvě strany. Při psaní životopisu mějte na paměti, že potencionální zaměstnavatel prochází desítky životopisů, musíte mu být schopní v několika stručných bodech představit svou osobu a dát mu pocit že vy jste ti praví kandidáti pro novou práci. Jak tedy napsat životopis?

Jak na životopis? Šablona pro životopis

Pro psaní životopisu je nejlepší použít nějakou šablonu, vzor nebo formulář pro životopis. Podobných šablon a formulářů pro životopisy najdete mnoho. Pokud máte na svém počítači nainstalovaný MS Word, zjistíte, že šablonu pro životopis Vám nabízí i tento program. Pro další šablony a vzory pro životopis se můžete podívat do naší sekce ke stažení, kde najdete vzor životopis ke stažení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *